Wynajem naczep

Nie tylko wynajem samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych stanowi podstawowy przedmiot naszej działalności. Od lat działamy na rynku również jako wypożyczalnia naczep, dając swoim klientom możliwość najmu naczepy, firanki lub plandeki na dowolny okres. Dzięki temu, szybko i sprawnie zwiększysz swoje możliwości załadunkowe lub otrzymasz naczepę zastępczą na czas naprawy swojej własnej floty.

Wynajem naczep świadczony przez naszą firmę, to gwarancja elastycznego i szybkiego wypożyczenia na atrakcyjnych warunkach cenowych, bez zbędnych formalności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, doskonale rozumiemy, że dzierżawa naczep w wielu przypadkach opłaca się znacznie bardziej niż zakup. Właśnie dlatego, dysponujemy bogatym asortymentem obejmującym zarówno komfortowe naczepy – firanki, chłodnie, furgony, zarówno z możliwością kiprowania, jak i niekiprowalne.

 

Wypożyczalnia naczep firanka

W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb umożliwiamy krótkoterminowy wynajem naczepy lub jej wypożyczenie na dłuższy okres. Zarówno nasza oferta, jak i cennik dopasowane są do Twoich indywidualnych potrzeb – wszystko po to, abyś mógł szybko, tanio i bez zbędnych formalności wynająć naczepę, która w pełni odpowiada Twojemu zapotrzebowaniu.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do warunków i zasad, na jakich wynajmujemy nasze naczepy. Zapewniamy bezzwłoczną i w pełni profesjonalną obsługę klienta oraz gwarancję szybkiego odbioru gotowej do natychmiastowego użytkowania naczepy.

 

Naczepy na wynajem